Motto:
Abonenci wszystkich sieci, łączcie się!

Polska Partia Komurystyczna

Masz pytania? Wątpliwości? Skontaktuj się z nami!
Być może inni borykają się z takimi samymi problemami, dlatego przeczytaj poniższe FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Pytanie: W jakich sytuacjach należy wyłączać telefon komórkowy?

Odpowiedź: Zdecydowanie wyłącznie w przypadku śmierci właściciela karty. Do podstawowych obowiązków rodziny zmarłego należy również powiadomienie o tym operatora sieci, zanim wyłączy on telefon za nie zapłacone rachunki. Zresztą i tak wysyłanie SMS-ow z propozycjami ukojenia swieżo upieczonej wdowy lub wdowca na telefon zmarłego jest zdecydowanie w złym guście.


Pytanie: Czy można uprawiać seks przez telefon komórkowy ?

Odpowiedź: Oczywiście. Potrzebny jest do tego przynajmiej jeden telefon z powiadamianiem wibracyjnym. Mężczyzna, znajdujący się w oddaleniu, dzwoni do swojej partnerki, pozostawiając jej resztę działań.
Metoda ta jest zresztą w zasadzie bezpłatna, należy jedynie wyłączyć w telefonie opcję przekierowywania nie odbieranych rozmów do skrzynki głosowej. Oczywiście, można dodatkowo pobudzać partnerkę czułymi SMS-ami. Niestety, sieci wszystkich operatorów po około 30 sekundach bez odbioru automatycznie rozłączają abonentów, co utrudnia osiągnięcie satysfakcjonującego orgazmu, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby ponawiać połączenia do wiadomego skutku. Inna wada tej metody to fakt, ze mężczyzna może doznawać satysfakcji co najwyżej z faktu, że jego partnerka nie robi tego w tym momencie z nikim innym, tylko - pośrednio - z nim. Prawdopodobnie.


Pytanie:Czy można zostać członkiem Polskiej Partii Komurystycznej bez koniecznosci posiadania telefonu komórkowego ?

Odpowiedź: Oczywiście, rozbieżności pomiędzy szyldem a stanem faktycznym są rzeczą normalną. W historii są liczne precedensy, na przykład Polska Zjednoczona Partia Robotnicza, która nie była wcale zjednoczona, w większości nie była robotnicza, a już na pewno nie polska. Nieposiadanie telefonu co najwyżej utrudni powiadamianie o kolejnych Zgromadzeniach, Zebraniach i Zjazdach, a szkoda, bo warto. Zresztą można symulować posiadanie telefonu poprzez noszenie w futerale innych przedmiotów, np. rewolweru, albo wypychać kieszenie czymś innym (banknoty, zeschłe liście itp.)


Pytanie: W jaki sposób należy wpłacać składki członkowskie?

Odpowiedź: Do czasu ukonstytuowania się, czyli odbycia Walnego Zgromadzenia Założycielskiego, warunkującego rejestrację i załozenie konta, proponujemy wariant nastepujący: składkę robimy we własnym gronie, a leci najmłodszy.


Pytanie: Dlaczego Komurystyczna pisze się przez "u otwarte"?

Odpowiedź: Nieprawdą jest, jakoby na sposobie zapisu zaciążył wyraz "humorystyczna". Nie uprawnione jest również twierdzenie, jakoby pisownia wynikała z wyrazu "komunistyczna". Choć prawdą jest, że tyle się zapewne wala po piwnicach nie wykorzystanych transparentów i tablic z gotowymi hasłami, które tylko po drobnych modyfikacjach... Jednak ich obecni dysponenci i tak by nam ich na pewno nie wydali, oni nieprzypadkowo ich nie niszczą...

Niektórzy kandydaci na członków Partii w pytaniach błędnie zakładali, że przyczynami takiego stanu rzeczy są nieuzgodnione standarty kodowania polskich liter w Internecie lub brak "u kreskowanego" wśród dostępnych znaków SMS-u, powodujące trudności z własciwym odbiorem nazwy.

Tymczasem prawda jest taka, że "u otwarte" symbolizuje otwartość Partii na wszelkie postępowe środowiska, cokolwiek by to nie miało znaczyć. Komurystą może zostać każdy, niezależnie od wieku, statusu majątkowego, płci deklarowanej i rzeczywistej, miejsca i sposobu zamieszkania itp.

"U otwarte" symbolizuje także otwartą kieszeń na wszelakie wpływy, dofinansowania celowe (lobbing) i przypadkowe (jałmużna).


Pytanie: Na jaki procent głosów w najbliższych wyborach liczycie?

Odpowiedź: Oczywiście życzylibyśmy sobie 100%, jednak jako realiści zdajemy sobie sprawę z trudności z dotarciem z naszym programem do wszystkich głosujących. Będzie nas satysfakcjonować każda ilość głosów, gwarantująca diety poselskie lub senatorskie dla każdego z członków Biura Politycznego.


Pytanie: Czy jesteście już przygotowani na przejęcie władzy?

Odpowiedź: Oczywiście, powołaliśmy już nawet Gabinet Cieni(asów).


Pytanie: W przypadku, gdybyście po najbliższych wyborach nie byli w stanie samodzielnie rządzić, z kim widzicie możliwość zawarcia koalicji?

Odpowiedź: Jeśliby taki przypadek zaistniał (w co z racji słuszności naszego programu trudno nam uwierzyć), oznaczałoby to, że wyborcy zachowali się nieracjonalnie, a więc trudno przewidywać, kto oprócz nas dostałby się do parlamentu. Z konieczności więc dla udzielenia odpowiedzi musielibyśmy określić perspektywy współpracy z poszczególnymi, obecnymi partiami. Sporo tego, ale nie wykluczamy, że już wkrótce opublikujemy taki materiał.


Pytanie: Jaki jest stosunek PPK do dekomunizacji?

Odpowiedź: Uważamy, że niezbędna jest dekomunizacja co najmniej w dziedzinie, która nas interesuje najbardziej: telefonicznej. Jako jedyne w pełni demokratyczne należy przyjąć telefony komórkowe. Telefonia stacjonarna, jako wprowadzana za komuny, powinna zostać niezwłocznie zlikwidowana.

KomOrgPPK
Główniany Specjalista
tel. (0-602) 72-19-58


Powrót do strony głównej